Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

S šolskim letom 2022/2023 pričenjamo v četrtek, 1. septembra 2022.

Prvi šolski dan se bo pouk za učence od 2. do 9. razreda pričel ob 7.50.

Po uvodnem delu se boste učenci z razredničarkami pogovorili o organizaciji šolskega dela.

Od četrte šolske ure naprej bo sledil pouk po urniku, ki je objavljen na šolski spletni strani.

Sprejem prvošolcev bo ob 10. uri.

Za vse učence bosta zagotovljena malica in kosilo.

Za učence od 2. do 5. razreda bo organizirano tudi podaljšano bivanje.

Jutranje varstvo za učence 1. razreda se bo pričelo v petek, 2. septembra 2022.

Vozni red avtobusov ostaja enak kot v preteklem šolskem letu in je objavljen na šolski spletni strani.

Učenci od 1. do 5. razreda prinesejo s seboj šolske potrebščine, ostali le za predmete, ki so v četrtek na urniku 4. in 5. šolsko uro.

Vse ostale informacije boste izvedeli prvi dan pouka.

V šolo naj prihajajo le zdravi učenci.

Pomembno je, da upoštevamo osnovne higienske ukrepe in priporočila za preprečevanje prenosa in širjenja virusa ter ukrepe za samozaščitno vedenje. Po priporočilu Nacionalnega inštituta za javno zdravje za šolsko leto 2022/2023 se samotestiranje učencev izvaja v domačem okolju ob pojavu simptomov značilnih za covid-19 oziroma po stiku z okuženo osebo.

Želim vam ustvarjalno, vedoželjno in uspehov polno novo šolsko leto.

kolektiv OŠ Lesično z ravnateljico Matejo Koprivc Polutnik