Spoštovani starši!

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja okužb bomo izvajali pouk v OŠ LESIČNO od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 prilagojeno.

• Učenci od 1. do vključno 5. razreda se bodo izobraževali v šoli, učenci od 6. do 9. razreda pa se bodo izobraževali na daljavo.

Za učence, ki se bodo izobraževali v šoli, bodo pouk in druge dejavnosti potekale po priporočilih NIJZ in MIZŠ in po protokolu, ki ga je pripravila šola, po sedanjem urniku.

Učenci, ki se bodo izobraževali na daljavo,  bodo dobivali navodila učiteljev v spletne učilnice, za video povezave pa bomo uporabljali enoten komunikacijski kanal ZOOM.

Učenci so z načinom dela že seznanjeni, vas pa naprošamo, da jih vzpodbujate in pomagate pri organizaciji dela dopoldne. Pomembno je, da si naredijo urnik dela in pripravijo prostor.

Prosimo, da otrokom doma pomagate pri pripravi opreme. O morebitnih težavah se obrnite na razredničarke.

O vseh nadaljnjih spremembah vas bodo sproti obveščale razredničarke.

Verjamem, da bomo tudi mi na ta način preprečevali širitev virusa in da se po počitnicah vrnemo vsi v šolo.

Ostanite zdravi.

Irena Krajnc, ravnateljica